Menu
Your Cart
Naršydami „Baldai123” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos

Auraplus

Čiužinys Duetas Čiužinys Duetas
Populiariausi
Brand: Auraplus
Duetas– tai septynių minkštumo zonų čiužinys Pocket spyruoklių sistemos pagrindu.·        Kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilės maišelį;·        Specialiai pagal brėžinį išpjaustytų, skirtingų tankių HR putų poliuret..
220.00€
Brand: Auraplus
Čiužinys Nora – tai klasikinės sudėties čiužinys kišeninių (Pocket) spyruoklių sistemos pagrindu. Kiekviena spyruoklė individualiai reaguoja ir dinamiškai prisiderina prie atskirų kūno dalių formos, bei taisyklingai paskirsto žmogaus kūno svorį. Todėl, jei miegate ne vienas, judant vienam žmogui..
145.00€
Brand: Auraplus
Čiužinys Omega – tai kokybiškas, dvipusis spyruoklinis čiužinys su galimybe rinktis kietesnį arba minkštesnį pagrindą miegui. Kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilės maišelį; Su kokoso plaušu išskirtinai standus ir laidus orui ; Universalus, dvipusis su galimybe rink..
210.00€
Čiužinys Palma Čiužinys Palma
Populiariausi
Brand: Auraplus
Palma – čiužinys mėgstantiems patogią, minkštesnę lovą. Kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilės maišelį; Su HR, latekso bei viskoelastinės medžiagos deriniais; Sumažinama kūno apkrova; Itin elastingas; Dvipusis; Su nusegamu užvalkalu. Čiužinys iš kl..
230.00€
Brand: Auraplus
Čiužinys Regata – tai čiužinys Multipocket spyruoklių sistemos pagrindu, pagamintas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas. Tai ekonominis, mažų spyruoklyčių sistemos, variantas patrauklus savo kokybės ir kainos santykiu. Tokioje spyruoklių sistemoje viename kvadratiniame metre yra beveik dvig..
225.00€
Brand: Auraplus
 Čiužinys Salvė – tai gerai prisitaikantis prie žmogaus kūno anatomijos čiužinys. Penkių zonų kišeninių, skirtingo elastingumo, nepriklausomų (Pocket) spyruoklių blokas , pagamintas iš aukštos kokybės vielos, leidžia kiekvienai spyruoklei individualiai reaguoti ir dinamiškai prisi..
175.00€
Brand: Auraplus
Čiužinys Suppera – čiužinys mėgstantiems patogią, minkštą lovą. Kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilės maišelį; Su viskoelastine medžiaga; Sumažinama kūno apkrova; Taisyklingai paskirsto žmogaus kūno padėtį; Dvipusis; Su nusegamu užvalkalu. Klasiki..
235.00€
Brand: Auraplus
Čiužinys Vanesa– tai patogus, elastingas, dvipusis spyruoklinis čiužinys. Kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilės maišelį; Specialiai pjaustytas minkštumo zonomis 3D pjaustymu; Universalus, dvipusis; Užvalkalas nusegamas užtrauktuku. Čiužinio branduolys suda..
215.00€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)