Menu
Your Cart
Naršydami „Baldai123” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos

Apie Mus

UAB "Sakvelis" yra kone seniausia baldų ir interjero detalių parduotuvė Tauragėje. Nuo 2003 metų padedame Jums gerai jaustis namuose, biure, kuriuos puošia funkcionalūs mūsų salono baldai.

Ilgametė mūsų patirtis šioje srityje, nuolat ieškomi geriausi, įdomiausi, šiuolaikiškiausi, bet kartu ir laiko patikrinti sprendimai, padės Jums tinkamai apstatyti erdves.

Kiekvienas baldas namuose turi dalelę šeimininko: modernus minimalizmas, šiuolaikiška klasika, hipsteriškas puošnumas ar visiškas asketizmas – padėsime harmonizuoti Jus su supančia aplinka.

Tauragės centre, Dariaus ir Girėno gatvėje numeriu 21, įsikūrusi parduotuvė turi labai platų kokybiškų ir patvarių baldų pasirinkimą. Norite atnaujinti svetainę, miegamąjį, virtuvę, valgomąjį, svetainę, prieškambarį, vaiko ar jaunuolio kambarį – užsukite pas mus ir gausite profesionalią konsultaciją, padėsiančią pasirinkti optimaliausią variantą Jums.

Išieškoti ir laiko, bei klientų įvertinti baldai į Baldai123 saloną keliauja iš geriausių Baltarusijos, Lenkijos ir, be abejo, Lietuvos gamintojų, kurie garantuoja už savo kokybę.

Ką rasite mūsų salone? Lovas ir čiužinius, stalus, kėdes, komodas, indaujas, sofas, krėslus, minkštus kampus, virtuvės spinteles, fotelius, pufus, rašomuosius stalus bei kitus namų bei biuro baldus.

Jūsų kūrybiškų namų idėjų įgyvendinimas – tai mūsų siekis.

www.baldai123.lt internetinėje parduotuvėje atsiskaityti už pirkinius galite Jums patogiausiu būdu:

  • Mokėjimas pavedimu prieš atvežant prekę. A/S LT187181300021467063 AB Šiaulių bankas Tauragės KAS
  • Atsiskaitymas grynais pinigais- pristatymo metu.
  • Išsimokėtinai "SB", "General Financing", "Moki lizingo" pagalba