Menu
Your Cart
Naršydami „Baldai123” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos

Privatumo politika

Bendros nuostatos

Baldai123 rūpinasi vartotojų privačių duomenų apsauga bei tinkamu jos panaudojimu. Šios privatumo sąlygos arba taisyklės apibūdina klientų asmeninės informacijos panaudojimą Baldai123  interneto svetainėje bei procesuose, susijusiuose su paslaugų suteikimu vartotojui, jo poreikių identifikavimu bei tenkinimu. Ši privatumo politika skirta padėti vartotojui suvokti kaip ir kur panaudojami jo asmeniniai duomenys, kaip užtikrinamas jų saugumas bei paaiškinti, kaip tai padeda suteikti kokybiškesnes paslaugas. Prašome susipažinti su Baldai123  privatumo sąlygomis. Jei turite klausimų ar pageidavimų šia tema, drąsiai kreipkitės į mus skiltyje „Susisiekite su mumis” nurodytomis priemonėmis.

Ši privatumo politika taikoma visiems Baldai123 produktams, paslaugoms, Baldai123 interneto tinklalapyje vykstantiems procesams. Bendrovės privatumo politika galioja naudojantis Baldai123  prenumeratos suteikiamomis prekėmis ar paslaugomis, taip pat taikoma kituose Baldai123 įmonės ir vartotojo komunikacijos procesuose, kaip bendravimas socialiniuose tinkluose Facebook, LinkedIn, Instagram ar Twitter. Minima bendrovės ir vartotojo sąsajos aplinka apibendrinama kaip Baldai123 „erdvė”.

Apsilankydamas Baldai123, visoje erdvėje bei naudodamasis joje suteikiamomis paslaugomis vartotojas sutinka su pateikiamomis Privatumo sąlygomis. Baldai123 pasilieka teisę keisti privatumo sąlygas. Pakeitimai įsigalioja jų paskelbimo datą. Apie pasikeitusias Privatumo sąlygas vartotojai yra informuojami Baldai123  tinklalapyje arba kitomis komunikacijos priemonėmis.

Vartotojo el. pašto naudojimas

Vartotojas registruodamasis Baldai123 sistemoje, užsiprenumeruodamas naujienlaiškį arba naudodamasis kitomis registracijos reikalaujamomis paslaugomis, pateikia teisingą savo el. pašto adresą. Šis el. paštas - info@baldai123.lt - yra naudojamas kaip pagrindinė bendravimo priemonė, siekiant suteikti klientui prenumeratą, informuoti jį apie esamus pasiūlymus bei kitiems tikslams, siekiant suteikti kokybiškesnes paslaugas. Vartotojo el. pašto informacija nėra atskleidžiama trečiosioms šalims, išskyrus tuos atvejus, kuomet vartotojas sutinka dalintis savo asmenine informacija. Tai gali suteikti klientui daugiau vertės.

Prenumeratos, kitos el. paštu gautinos informacijos atsisakymas

Baldai123 suteikia galimybę atsisakyti informacinių leidinių, siunčiamų elektroniniu paštu. Vis dėlto, bendrovė pasilieka teisę naudoti el. paštą kaip pagrindinę priemonę esminiams pranešimams arba būtiniems procesams (prenumeratos pirkimas, pirkimo patvirtinimas) įgyvendinti. Dauguma el. laiškų pasižymės nuoroda laiško apačioje, kurią spustelėjus, galima atsisakyti šio tipo laiškų.

Vartotojo finansinės informacijos naudojimas

Vartotojo finansinė informacija pateikiama specialiai koduotu, itin saugiu formatu. Tuo pasirūpina patikimos, laiko patikrintos mokėjimų sistemos. Kliento finansinė informacija yra griežtai konfidenciali ir neprieinama nei vienam su Baldai123  erdve susijusiam asmeniui. Bendrovė gauna ir mato tik tą informaciją, kuri yra susijusi su mokėjimo registravimu ir patvirtinimu.

Vartotojo demografinė informacija

Siekdama aukščiausios paslaugų kokybės ir klientų pasitenkinimo lygio, Baldai123 gali paprašyti vartotojų pateikti informaciją apie jų lytį, išsilavinimą, veiklą ar pajamas. Vartotojas neprivalo pateikti šios informacijos. Pastaroji naudojama tik formuojant didelę bendrąją duomenų bazę, į kurios rezultatus ir analizes atsižvelgiant, yra daromos atitinkamos išvados. Tokio pobūdžio vartotojo atsakymai nėra nagrinėjami individualiai. Trečiosioms šalims pateikiama tik apibendrinta informacija. Pastarosios neturės jokių galimybių išvysti asmeninę vartotojų demografinę informaciją, išskyrus tuos atvejus, kuomet vartotojas pats su tuo sutinka.

Informacija, gauta naudojant "Facebook connect" registraciją

Vartotojams itin rekomenduojamas "Facebook connect" registracijos ir prisijungimo metodas. Tai ne tik patogesnis prisijungimo būdas, bet ir be galo efektyvi priemonė dalintis informacija. Prisijungdamas šiuo metodu, vartotojas pateikia tam tikrą informaciją, pateikiamą Facebook vartotojo profilyje. Baldai123 neperžiūri ir jokiais būdais nesaugo jokios asmeninės vartotojo informacijos prieš tai neprašydama vartotojo leidimo. Klientai, prisijungdami "Facebook connect" būdu, aiškiai informuojami apie asmeninės informacijos pateikimą bei jos kiekį, kurį vartotojas yra pasiryžęs suteikti. Klientai turi galimybę bet kada keisti suteikiamos informacijos iš Facebook profilio nustatymus. Baldai123 akcentuoja, jog duomenys gauti iš Facebook vartotojų profilių naudojami korektiškai bei griežtai vartotojų naudai didinti.

Techninė vartotojo informacija

Kaip ir dauguma kitų tinklapių internete Baldai123 naudoja vadinamuosius “greitintuvus”. Ši nedidelės apimties informacija vartotojo kompiuteryje, suteikia galimybę nukreipti klientą, vos tik prisijungusį, į jo asmeninį profilį ir pritaikyti jam asmeninę informaciją. Ši technologija naudojama tik informacijai, susijusiai su Baldai123 erdve gauti.

Baldai123  naudoja unikalių nuorodų metodą naujienlaiškiuose. Šis būdas leidžia sužinoti kiek el. laiškų buvo atverta. Ši informacija yra susijusi ir naudojama tikBaldai123   erdvėje.

Dėl techninių priežasčių Baldai123 gali išsaugoti vartotojo IP adreso duomenis. Ši informacija skirta tik techniniam tinklalapio efektyvumui didinti, nelegaliai veiklai atskleisti ir niekaip neįtakoja vartotojo asmeninės informacijos bei jos panaudojimo.

Vartotojo asmeninės informacijos keitimas

Baldai123 suteikia galimybę vartotojams prisijungti prie asmeninio profilio ir redaguoti, taisyti asmeninę informaciją.

Nepilnamečiai vartotojai

Baldai123 nerenka ir neprašo jokių asmenų iki 15 metų pateikti įvairios asmeninės informacijos. Asmenys, kurių amžius yra tarp 15 ir 18 metų, prašomi atsiklausti tėvų leidimo prieš naudojantis Baldai123 paslaugomis.

Informacijos saugumas

Informacijos saugumas yra vienas iš Baldai123 prioritetų. Klientų pasitenkinimas susijęs su patogumu, užtikrintumu, o tai neišvengiamai persipina su asmeninės informacijos saugumu. Baldai123  naudoja pažangiausią programinę įrangą, pasitelkia patikimiausias technologijas bei sprendimus, skirtus vartotojo duomenų apsaugai.

 Jei turite klausimų dėl šios Privatumo politikos, kreipkitės į mus.