Menu
Your Cart
Naršydami „Baldai123” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos

Čiužinys Regata

Čiužinys Regata
Čiužinys Regata
Čiužinys Regata
Čiužinys Regata
Čiužinys Regata
225.00€
  • Modelis: Čiužinys Regata

Galimi pasirinkimai

Čiužinys Regata – tai čiužinys Multipocket spyruoklių sistemos pagrindu, pagamintas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas. Tai ekonominis, mažų spyruoklyčių sistemos, variantas patrauklus savo kokybės ir kainos santykiu. Tokioje spyruoklių sistemoje viename kvadratiniame metre yra beveik dvigubai daugiau spyruoklių nei paprastoje Pocket sistemoje. Tokios spyruoklės yra aukštesnės todėl ir įvairiomis medžiagomis padengtas čiužinys suteikia daugiau komforto miegančiąjam. Tai dvipusis čiužinys, kurį iš abiejų pusių dengia po 3 cm skirtingų sudėčių ir tankių putų poliuretano.

Toks čiužinio sistemos bei sudedamųjų dalių derinys leidžia čiužiniui išlikti pralaidžiam orui bei tvirtam. Viena čiužinio pusė yra minkštesnė, kita kietesnė. Dėl žymiai didesnio spyruoklių skaičiaus čiužinys yra ir ilgaamžiškesnis. Tai čiužinys mėgstantiems kietesnį miego pagrindą.

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200g/m2. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba jis yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40oC temperatūroje.

Čiužinio aukštis su užvalkalu apie 22 cm.

Čiužinio branduolį sudaro:
  Padidinto elastingumo  putų poliuretanas HR (T-37 kg/m3) – 3cm
  Neaustinė kamšytinė medžiaga
  5 minkštumo zonų kišeninių (Multipocket) spyruoklių sistema
  Neaustinė kamšytinė medžiaga
  Putų poliuretanas (T-27 kg/m3) – 3cm
  Ortopedinė apkrova (1 žmogui) – 110kg
  Čiužinio aukštis su užvalkalu: apie 22 cm
  Lovos pagrindas – grotelės

Čiužinys – dvipusis. Garantija – 3 metai.

Pagaminta: LT

Žymės: ciuziniai