Menu
Your Cart
Naršydami „Baldai123” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos

Čiužinys Omega

Čiužinys Omega
Čiužinys Omega
Čiužinys Omega
Čiužinys Omega
Čiužinys Omega
210.00€
  • Modelis: Čiužinys Omega

Galimi pasirinkimai

Čiužinys Omega – tai kokybiškas, dvipusis spyruoklinis čiužinys su galimybe rinktis kietesnį arba minkštesnį pagrindą miegui.

  • Kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilės maišelį;
  • Su kokoso plaušu išskirtinai standus ir laidus orui ;
  • Universalus, dvipusis su galimybe rinktis kietesnę ar minkštesnę puses;
  • Užvalkalas nusegamas užtrauktuku.

Čiužinio branduolys sudarytas iš 5 zonų kišeninių (Pocket) spyruoklių, kurios iš vienos pusės yra padengtos kokoso pluošto plokšte. Šios medžiagos labai svarbi savybė yra išskirtinis laidumas orui ir standumas, taip pat kokoso plaušas pasižymi antibakterinėmis savybėmis, todėl ilgą laiką išlieka tvirtas ir elastingas. Kita čiužinio pusė padengta padidinto elastingumo putų poliuretano lakštu. Šis čiužinys vertinamas dėl savo elastingumo ir ortopedinių savybių. Čiužinį galima naudoti iš abiejų pusių, tačiau reikalingas tvirtas orui pralaidus lovos pagrindas arba grotelės be padėčių nustatymo. Tai universalus čiužinys tinkantis žmonėms, kuriems patinka kietesnė lova ir tiems, kurie teikia pirmenybę minkštesniai, tereikia čiužinį apversti. Jis pasižymi puikia ventiliacija, todėl ilsėtis ant čiužinio su kokoso užpildu nebūna per karšta.

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200g / m2. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba jis yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40o C temperatūroje.

Čiužinio aukštis su užvalkalu apie 20cm.

Čiužinio branduolį sudaro:

 Kokoso pluošto sluoksnis – 2cm
 Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR (T-42 kg/m3)
 Spyruoklių apsauga
 5 zonų kišeninių (Pocket) spyruoklių blokas
 Spyruoklių apsauga
 Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR (T-37 kg/m3)-3cm
 Ortopedinė apkrova (1 žmogui) – 100kg
 Čiužinio aukštis su užvalkalu: apie 20 cm
 Lovos pagrindas – grotelės

Čiužinys – dvipusis. Garantija – 3 metai.

Pagaminta: LT

Žymės: ciuziniai