Menu
Your Cart
Naršydami „Baldai123” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos

Čiužinys Nora

Čiužinys Nora
Čiužinys Nora
Čiužinys Nora
Čiužinys Nora
Čiužinys Nora
145.00€
  • Modelis: Čiužinys Nora

Galimi pasirinkimai

Čiužinys Nora – tai klasikinės sudėties čiužinys kišeninių (Pocket) spyruoklių sistemos pagrindu. Kiekviena spyruoklė individualiai reaguoja ir dinamiškai prisiderina prie atskirų kūno dalių formos, bei taisyklingai paskirsto žmogaus kūno svorį. Todėl, jei miegate ne vienas, judant vienam žmogui judesys nepersiduoda kitam. Kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilinį maišelį, tokiu būdu jos neturi tiesioginio sąlyčio taškų, kas leidžia čiužiniui išlikti begarsiu. Iš abiejų pusių čiužinį dengia putų poliuretano lakštai. Tai vidutinio kietumo čiužinys. Puikų, orui laidų čiužinį galima naudoti iš abiejų pusių. Rinkitės patogų miegą.

Užvalkalas yra pagamintas iš belgiško žakardinio audinio. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200g / m2. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba jis yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40o C temperatūroje.

Čiužinio aukštis su užvalkalu apie 19cm

Čiužinio branduolį sudaro:

  Putų poliuretanas VB (T-27kg/m3) – 3cm
  Spyruoklių apsauga
  5 zonų kišeninių (Pocket) spyruoklių sistema
  Spyruoklių apsauga
  Putų poliuretanas VB (T-27kg/m3) – 3cm
  Ortopedinė apkrova (1 žmogui) – 90kg
  Čiužinio aukštis su užvalkalu: apie 19 cm
  Lovos pagrindas – grotelės

Čiužinys – dvipusis. Garantija – 2 metai.

Pagaminta: LT

Žymės: ciuziniai